SigortaTramer

Tramer Taşımacılık ve koltuk poliçe sorgulama

Ülkemizde faaliyet gösteren sigorta şirketleri yaşanabilecek her türlü olumsuz durumlara karşı çeşitli sigorta hizmetleri sunmaktadır.

Bu sigortalardan bir çoğu zorunlu tutulmuştur yani yaptırılması veya yaptırılmaması elimizde değildir mecburen yaptırılması gerekmektedir. Yoksa hanemizde bir borç yükü olarak hep duracaktır. Bu zorunlu sigortaların başında taşımacılık ve koltuk sigortası gelmektedir. Yolcu taşımacılığı yapacak kişilerin veya şirketlerin bu sigortayı yani Taşımacılık ve koltuk poliçesi alması zorunludur. Aksi halde cezai işlem yapılacağı gibi ekstra tazminat yükü altına da girilebilmektedir. Tramer Taşımacılık ve koltuk poliçesi, bir yolcunun, yolculuğunun başladığı andan, bittiği ana kadar her türlü risklere karşı size teminat sunmaktadır. Ayrıca molalar da dahil olmak üzere herhangi bir risk başınıza geldiğinde yine sizi teminat altına yani güvence altında almış bulunmaktadır.Tramer Taşımacılık ve koltuk poliçesi kaza durumlarına karşı tazminat güvencesi verdiği gibi İnternet üzerinden de sorgulanabilmektedir.

Taşımacılık ve koltuk poliçesi sorgulama

Taşımacılık ve koltuk poliçesi sorgulamak için Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nin yani ( www.sbm.org.tr) resmi internet sitesine giriş yaparak site üzerinde bulunan online sorgulamalar kısmında ZYT poliçe sorgulama kısmındaki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Formu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir. Aksi durumda sorgulamanız sonuç vermeyecektir. İstenen bilgiler ise araç plakanız ve T.C. kimlik numaranız dır. Anında sonuca ulaşılabilmektedir. Doğrulama yapılabilmesi için sigorta şirketinin bilgileri ile ya da vergi kimlik numarası ile de sorgulama yapılabilmektedir. Sorgulama ekranında sorgulama tiplerini seçme imkanınız bulunmaktadır.

Kaynak: http://www.sbm.org.tr/tr/OnlineIslemler/Sayfalar/Tasimacilik-ve-Koltuk-ZYT-Police-Sorgula.aspx

TAŞIMACILIK VE KOLTUK POLİÇESİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu