TramerTramer Sorgulama

Tramer (Sbm) Araç Sorgulama Yapalım Güvenle Alın

Değerli ziyaretçilerimiz bu yazımızda Tramer hakkında bilinmesi gerekenleri sizlere aktaracağız.

Tramer bilindiği üzere trafikte kayıtlı bütün araçların resmi trafik sigorta kayıtlarının tutulduğu kuruluştur. Tramer sistemi üzerinden trafik sigortası, kasko, karayolları taşımacılık sigortasına ait olan aracın bilgilerine ulaşabildiğiniz gibi ayrıca kaza geçirmiş araçların bilgilerine de hasar kaydı sorgulama yaparak da ulaşabilirsiniz. Tramer sorgulama işlemi ile hasar kaydı bilginize ulaşabilir, mağdur bilgilerine erişebilir, aracın trafik poliçesini ve kaskosunu sorgulayabilirsiniz.

Günümüz teknoloji çağının nimetlerinde de faydalanarak Tramer sorgulama işlemini internet ortamın da online da yapabilirsiniz. Bunun için herhangi bir şifreye ihtiyacınız olmadan Tramer sorgulama işleminizi sistem üzerinden 3 farklı şekilde yapabilirsiniz.

  • Dilerseniz plaka ve sigortalı T.C. kimlik numarası ile,

  • Dilerseniz plaka ve sigortalı vergi kimlik numarası ile,

  • Dilerseniz de plaka ve sürücü kimlik numarası ile tramer kaydı sorgulama işleminizi internet üzerinden online yapabilirsiniz.

Peki Tramer Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Tramer kaydı sorgulama işleminiz için ilk olarak yazının sonunda yer alan bağlantı adresine tıklayınız. Açılan ekranda plaka ve sigortalı kimlik numarası ile işleminizi yapabilirsiniz. Bunun için resimde gösterilen butonlara sorgulamak istediğiniz aracın plakasını ve sigortalının kimlik numarasını giriniz. Ardından resimde yer alan güvenlik kodunu ilgili butona tıklayınız. Girdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra işleminiz için “Ara” butonuna tıklayınız.

TRAMER SORGULAMA İçin Tıklayınız

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu