Hasar SorgulamaTramerTramer Sorgulama

Tramer Hasar Dosya Sorgulama

Kıymetli ziyaretçiler bu makalemde kaza sonucu oluşturulan hasar işlemleri dosyasının son durumu nereden öğrenebileceğiniz konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

Trafiğe çıktığımız andan itibaren her şeye hazır olmamız gerekmektedir. Bunların en başında ise trafik kazaları meydana gelmektedir. Öyle ki trafik canavarı hem can kaybına hemde mal kaybına sebep olduğu gibi terörden daha fazla can almaktadır. Ancak birde olayın öteki yüzü vardır yani trafik kazaları sonucu oluşan maddi hasarlar. Trafik kazaları sonrasında meydana gelen hasarları gidermek adına sigorta şirketlerine müracaat edilmekte ve sigorta şirketleri tarafından araca hasar dosyası oluşturularak işlemler başlatılmaktadır. Peki bu işlemlerin nasıl işlediği ve hasar dosyası işlemlerinin son durumu hakkında nasıl bilgi alınabilmektedir.

İşte bu noktada sizlere Hasar dosya sorgulama yapabilmek ve hasar dosyasının son durumu hakkında bilgi alabilmek için Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezine ait aşağıda verdiğimiz link’i tıklayarak istenilen bilgileri doldurmak sureti ile araçta oluşan hasar dosyasına ulaşabilirsiniz.

Hasar dosyası oluşturulmuş tüm araçlara bu linkten Hasar sorgulama yaparak dosyasına ulaşabilirsiniz.

Can malın yongasıdır ama unutulmaması gereken ise cana gelene kadar mala gelmesidir saygılar 

 

HASAR DOSYA SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

 

Kaynak:tramer-sorgulama - Kopya

Yazar: Hakan Kaya

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu