Araç Borç SorgulamaTramerTramer Sorgulama

Tramer Araç Borç Sorgulama

Değerli ziyaretçiler bu yazımızda sizlere Tramer Araç Borç Sorgulama yaptırmalı mıyız veya nasıl Tramer sorgulama yaptırırız ? konularında bilgi vermeye çalışacağız.

Bilindiği gibi Tramer ;  Trafik Sigortaları Bilgi Merkezi ( Sbm.org.)’nin kısaltılmış halidir. Anlayacağımız dilde ise Trafik sigortasında birlikteliği, sisteme olan güveni, Sigortasını yaptırmamış araçların tespiti ve sigorta dolandırıcılığının önlenmesi amacıyla kurulmuş tek çatı altında birleştirilmiş bir yapıdır.

Bu sistem üzerinden Tramer Sorgulama yaptırdığınız zaman araca ait sigorta ve kaskodan yaptırılmış işlemleri görebileceğiniz gibi aracın ağır hasarlı olup olmadığını, kaza bilgilerini de görebilirsiniz . Araca ait kayıta geçmiş resmi bilgilere bir sms ile ulaşabilir, bu şekilde otoyu alıp almamada daha hızlı karar verebilirsiniz,

ARAÇ BORÇ SORGULAMA

Ama unutmayın ki! Tramer üzerinden yapacağınız araç sorgulama ile elde edeceğiniz bilgiler de kısıtlıdır ve kimi zaman farklı bilgiler gelmektedir. Bunun sebebi farklı olmakla beraber genelde plaka ile gönderilen mesajlarda sorunlar çıkmaktadır. Bunun için motor veya şase numarası ile 5664!e mesaj çekerek tramer sorgulama yaptırmanız daha sağlıklı olacaktır. Siz siz olun Ustanıza veya servise göstermeden oto satın almayınız.

Tramer sorgulaması yaptırarak ve Servislere aracı göstererek satın almanız sonrasında oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçmek adına daha faydalı olacaktır.

Unutulmamalıdır ki son pişmanlık fayda vermez.

İlginize teşekkür ederiz. Saygılar

Kaynak: tramer-sorgulama - Kopya

Kaynak: Hakan Kaya

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu