SigortaTrafik sigortasıTramer

Trafik Prim Karşılaştırma ve Sorgulama

Değerli ziyaretçilerimiz Zorunlu Trafik sigortası primlerini tek tek şirketleri dolaşarak fiyat alma yerine artık tek pencerede sorgulayabilirsiniz. Peki nasıl olacak..!

sbm.org.tr yani bilinen adı ile Tramer sitesi Sigorta şirketlerini tek bir ekranda toplayarak vatandaşların sigorta firmalarını tek tek dolaşarak fiyat almalarının önüne geçerek büyük bir kolaylığa imza attı. bütün sigorta şirketlerini tek ekranda toplayan sistem hangi şirketin daha ucuz veya indirimli trafik sigortası yaptığını ve üstelik kaça yaptığını göstermektedir.

Vatandaş ; Zorunlu trafik sigortası yaptırırken sigorta şirketlerinin son 30 gün içerisinde düzenledikleri poliçelerin primlerini sorgulayarak karşılaştırma yapabiliyorlar.

Peki nasıl Trafik prim karşılaştırma yapılacak?

trafik-prim-karsilastirma-ve-sorgulamaResmi ve kurumsal şirket olan SBM web sayfası yani diğer adı ile tramer sitesine girdikten sonra Online İşlemler menüsünden “Trafik Prim Karşılaştırması” adımı ile karşımıza gelen formda il, araç türü, sigortalı türü, araç markası, model yılı ve basamak numarası bilgilerini girdikten sonra sorgulama yapılabiliyor.
Şirketlerin son 30 gün içerisinde düzenledikleri poliçelerin asgari, azami ve ortalama primleri görülebiliyor. Bu sayede sigortalılar sigorta şirketlerinin aynı özelliklere sahip poliçelerinin primlerini karşılaştırıp primler hakkında bilgi sahibi olabiliyor ve istediği şirketi seçerek sigorta primini indirimli veya ucuz yaptırabiliyor.

TRAFİK PRİM KARŞILAŞTIRMA İçin Tıklayınız

Kaynak: sbm.org.tr

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu