Araç Borç SorgulamaTrafik sigortası

Araç Sigorta Sorgulama Nasıl Yapılır?

Değerli arkadaşlar Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi online servislerini kullanarak trafik ve kasko poliçenizi sorgulayabilir, yürürlükteki poliçenizin son bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Trafik Poliçe Sorgulama

Aracınıza ait trafik poliçe bilgilerinizi “Poliçe anahtar bilgileri, plaka bilgisi ve şasi bilgisi” ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, indirim/Sürprim bilgilerinizin ve varsa önceki poliçe bilgilerinizin detaylarına erişebilirsiniz.

Trafik Poliçenizi Sorgulayın

Kasko Poliçe Sorgulama

Aracınıza ait kasko poliçe bilgilerinizi “Poliçe anahtar bilgileri, plaka bilgisi ve şasi bilgisi” ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, indirim/Sürprim bilgilerinizin ve varsa önceki poliçe bilgilerinizin  detaylarına erişebilirsiniz.

Kasko Poliçenizi Sorgulayın

Taşımacılık ve Koltuk (ZYT) Poliçe Sorgulama

Aracınıza ait taşımacılık ve koltuk poliçe bilgilerinizi “Poliçe anahtar bilgileri, plaka bilgisi ve şasi bilgisi” ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, indirim/Sürprim bilgilerinizin ve varsa önceki poliçe bilgilerinizin detaylarına erişebilirsiniz.

Taşımacılık ve koltuk (ZYT) Poliçenizi Sorgulayın

Tıbbi Kötü Uygulama Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Poliçe Sorgulama

Tıbbi Kötü Uygulamaya ilişkin zorunlu mali sorumluluk sigortası (ZMSS) poliçelerinin sorgulanabildiği ekrandır.Poliçe anahtar bilgileri ve Hekim bilgileri ile mevcut poliçe ve varsa önceki poliçe bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Tıbbi Kötü Uygulama Poliçenizi Sorgulayın

Tehlikeli Madde ve Tüpgaz Poliçe Sorgulama

Tehlikeli Madde ve Tüpgaz poliçerinin sorgulanabildiği ekrandır. Poliçe anahtar bilgileri, Sigortalı kimlik bilgileri ve plaka bilgisiyle sorgulama yapılarak poliçe ve sigortalı bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Tehlikeli Madde ve Tüpgaz Poliçenizi Sorgulayın 

Kaynak: http://www.sbm.org.tr/?p=services&content=policeSorgu

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu