Araç sorgulamaHasar SorgulamaTramerTramer Sorgulama

Plakadan Tramer Hasar Kaydı sorgulama

Kıymetli oto severler günümüz şartlarında en çok dolandırıcılığın döndüğü sektör ne yazık ki otomotiv sektörüdür.

2 araç alıp satmakla herkesin kendisini uzman olarak kabul ettiği bu sektörde birde Allah korkusu olmadığını düşünecek olursak binlerce oto severler’in canının yakıldığı ve yakılmaya devam edileceği aşikardır.

Araç Sorgulama neden yaptırayım ?

Sitemiz araç almak istediğinizde karşı tarafa duyulan güven eksikliğini bir nebze de olsa ortadan kaldırmayı, araç sorgulamaları konusunda sizlere yardımcı olmayı ve yol göstermeyi amaç edinmiştir.

2.el Araç alımlarında.! güvenin tek adresi olma prensibi ile çıktığımız bu yolda satın alacağınız aracın 2003 yılı itibari ile resmi kayıtlara geçmiş (Çalıntı, Hacizli, Pert, Kazası var mı, Kaç el değiştirmiş, Kaç plaka değiştirmiş, Kaç il değiştirmiş) gibi bilgileri araştırarak sizlere rapor ediyor.. Aklınıza takılan tüm soruların cevabını en geç  1 iş günü içerisinde sunarak  2.el oto’yu alıp almamada daha hızlı karar vermenizi sağlıyoruz.

HASAR KAYDI SORGULAMA

 

TRAMER SORGULAMA

 

ARAÇ GEÇMİŞİ RAPORU

 

Tramer sorgulama nedir ?

Almayı düşündüğünüz aracın Pert kaydı sorgulamaAraç Borç Sorgulama, Araç sorgulama, Hasar Kaydı Sorgulama, Vergi borcu sorgulama, Tramer sorgulama, Trafik Ceza Sorgulama, Plaka Sorgulama, Çalıntı durumu, haciz veya rehinli olması gibi risklerden dolayı oluşan kaygıyı gidermeyi amaçlamaktayız.

Almak, satmak veya durumunu öğrenmek istediğiniz araç otosorgulama.com aracılığı ile gerekli araç sorgulama işlemleri 2003 yılı baz alınarak günümüze kadar resmi kayıtlara geçmiş Araç (Trafik, Kasko, Tramer, Hasar) bilgileri ile hukuki durumuna kadar titiz bir işlem den geçirilerek sonuç rapor düzenlenmek sureti ile sizlere sunulmaktadır.

Araç Geçmişi Raporu ile Aracınızı daha güvenle alabilir ve huzurla kullanabilirsiniz.

Araç Geçmişi Raporu Almadan 2.El Araç Almayın.!

 

Kaynak:tramer-sorgulama2

Yazar: Hakan Kaya

Daha Fazla Göster

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu