Oto haber

Nissan’ın yeni devi Titan Warrior sahne alıyor

Nissan, pikap konsepti Titan Warrior’ı Detroit’te sergiledi.

Nissan‘ın Detroit’te sahneye çıkardığı ve Türkçe manası Titan Savaşçı olan TitanWarrior, oldukça gösterişli duruyor.

Markanın tasarımcıları, aracın ön kısmında geniş bir ızgara tercih etmiş. Bu ızgarayı led farlar desteklerken, tampondaki turuncu detaylar araca sportif bir görünüm kazandırmış.

Titan Warrior

Öndeki turuncu detaylara aracın yan tarafında da yer verilmiş. Tasarımı genel itibariyle Ford F-150’yi andıran Titan dört kapılı bir kabine sahipken, kabinin üst kısmına led farlar yerleştirilmiş.

Aracın arka kısmı için, ön kısmı kadar şaşalı görünmüyor diyebiliriz. Yine de  egzoz çıkışları göze çarpmıyor değil. Dört adet olan egzoz çıkışları, kenarları yuvarlanmış kareler şeklinde tasarlanmış ve bu da aracın genel hatlarına uyum sağlamış.

Titan Warrior arkaTitan Savaşçı’nın iç mekanı da dış mekanı gibi agresif görünüyor. Markanın ‘Magma portakalı’ dediği renge burada da yer verilmiş. Dikkat çeken en önemli detay ise orta konsolda bulunan sıcak-soğuk içeçek alanı. Ayrıca iç mekanda karbon fiber ve krom malzemeler tercih edilmiş.

Titan Warrior ici

PERFORMANS

Bu kaslı pikabın teknik özelliklerine gelecek olursak, araçta 5.0 litrelik V8 motor görev yapıyor. 390 beygir gücündeki Titan Savaşçı’nın tork değeri ise 543 Nm.

Kaynak:ajanslar

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu