LansmanOto haberTanıtım

Lada Vesta Station Wagon

Lada Vesta Station Wagon fotoğraflarını sizlerle paylaşıyoruz.

2016 yılında ülkemize giriş yapması beklenen  yeni Lada Vesta modelinin Station Wagon versiyonunu gözler önüne serdi. Fiyatlar konusunda henüz net bir açıklama yapılmadığını diğer Lada konularındaki gibi burada da belirtelim. Haber sitelerinde dönen 25 bin TL’ye sıfır araba tarzındaki yazılar tamamen kişilerin bireysel hesapları üzerine çıkan rakamlardır.

Lada Vesta Station Wagon piyasadaki bir çok rakibinden daha güzel bir tasarıma sahip. İç dizaynda zayıf değil, gayet başarılı. Lada Vesta Cross olarakta anılan yeni model en az sedan kadar iddialı.

Lada Vesta Station Wagon’un lansman rengi çok yakışmış. Bu araçta da 1.4 litre motor kullanılması bekleniyor. Teknik detaylar çok yakında netleşecek gibi. Bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İşte Lada Vesta Station Wagon fotoğraf galerisi…

 

Lada-Vesta-Station-Wagon-01 Lada-Vesta-Station-Wagon-02 Lada-Vesta-Station-Wagon-10 Lada-Vesta-Station-Wagon-11 Lada-Vesta-Station-Wagon-03 Lada-Vesta-Station-Wagon-04 Lada-Vesta-Station-Wagon-06 Lada-Vesta-Station-Wagon-08 Lada-Vesta-Station-Wagon-09 Lada-Vesta-Station-Wagon-21 Lada-Vesta-Station-Wagon-18 Lada-Vesta-Station-Wagon-17 Lada-Vesta-Station-Wagon-14 Lada-Vesta-Station-Wagon-13

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu