Oto haber

Bu Otomobil 9 Bin Lira

Çin’in güneyinde üniversite mezunu bir genç otomobil festivalinde sergilemek üzere, son derece dikkat çekici bir spor araba tasarımına imza attı.

Otomobilin dikkat çeken tasarımının yanı sıra Çinli öğrencinin harcadığı bütçe ilgileri üzerine çekmesine neden oldu.Sadece 3000 bin euro ( 9900 TL) harcayarak projeyi gerçekleştiren öğrenci 6 ay gibi bir sürede otomobili somut olarak gözler önüne serdi.Şuan trafiğe çıkması için belgeleri eksik olsa da otomobil firmalarının dikkatini çeken öğrenci meydana getirdiği aracın estetik yapısı sayesinde otomobil dünyasında uzun süre gündemi meşgul edeceğe benziyor.

Çin'in güneyinde üniversite mezunu bir genç otomobil festivalinde sergilemek üzere, son derece dikkat çekici bir spor araba tasarımına imza attı. Otomobilin dikkat çeken tasarımının yanı sıra Çinli öğrencinin harcadığı bütçe ilgileri üzerine çekmesine neden oldu. sadece 3000 bin euro ( 9900 TL) harcayarak projeyi gerçekleştiren öğrenci 6 ay gibi bir sürede otomobili somut olarak gözler önüne serdi. Şuan trafiğe çıkması için belgeleri eksik olsa da otomobil firmalarının dikkatini çeken öğrenci, meydana getirdiği aracın estetik yapısı sayesinde otomobil dünyasında uzun süre gündemi meşgul edeceğe benziyor.

 

Bu Spor Otomobili 9 bin liraya yaptı

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu