Biz Kimiz

Değerli oto severler sitemize hoş geldiniz.

Şu an buradaysanız araç almayı düşünüyor olmalısınız. Biz sizlerin aldatılmaması ve ileride pişmanlık yaşamamanız için buradayız.

      Araç alırken meydana gelen olumsuzluklar yüzünden çoğu zaman maalesef hem üzülecek hem de karşı tarafa olan güven duygumuz zedelenecektir. Belkide bu yüzden karşı tarafın söylediklerine itimat etmeyerek yakın veya uzak çevrelerden araba almaktan vazgeçeceğiz..

Peki kaç kişi ilk irtibata geçtiği arabayı alabiliyor..?

    Bu da ayrı bir sorun.! Demek ki masraflar artıyor zamanımız boşa gidiyor.! Bu nedenle otosorgulama.com ekibi olarak amacımız Alıcı ile;Satıcı ve Servisler arasında meydana gelen güven eksikliğini ALICI lehine ortadan kaldırmaktır.  

     İşte biz bu noktada Araştırma, Aracılık ve Danışmanlık kuruluşu  olarak Alıcı,Satıcı ve Oto servisleri arasında devreye girip komisyon karşılığı Türkiye’nin neresinde olursanız olun aracı sizin adınıza %80′e kadar daha az masrafla incelettirip otonun ekspertizini hazırlattırarak size rapor ediyoruz.İsterseniz sitemizden sadece PLAKA İLE SORGULAMA veya MOTOR NO İLE SORGULAMA kısmından ARAÇ GEÇMİŞİ RAPORU araştırma yaptırarak araca ait kayıta geçmiş resmi bilgilere bir tuşla ulaşabilir,bu şekilde otoyu alıp almamada daha hızlı karar verebilirsiniz,

       Bu yetmedi mi;

     SERVİS RAPOR AL kısmından istediğiniz herhangi bir raporu sipariş vererek(satıcının onay vermesi ile) otosorgulama ile iş yapan servislere,ustalara veya istediğiniz herhangi bir yere oto sorgulama personeli tarafından çekilen araca (bütün aksamı  ile) check-up  yaptırabiliyor veya sizin için en önemli kısmını gösterebiliyorsunuz.(Örneğin sadece Kaporta, sadece motor gibi) bu şekilde %80’e varan masraftan kurtulmuş oluyorsunuz.

       Buda yetmezse.!

     SERVİS RAPORU AL kısmından YETKİLİ SERVİS  RAPORU siparişi vererek (satıcının onay vermesi ile) sizin isteğinizle yetkili servise çekilen araç A’dan Z’ye  check-up yapılarak son durumu hakkında bilgi edinebiliyorsunuz.Bundan sonra yapacağınız sadece arabayı almak için aracın sahibiyle pazarlığınızı yapıyor ve aracı alıyorsunuz.Bu durumda da oto alımında yapacağınız masraf %70 azalmış oluyor.Her iki durumda da kazanan siz oluyorsunuz.

Saygılarımızla

OtoSorgulama.com ekibi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yasal Uyarı:

ARAÇ GEÇMİŞİ SORGULAMA hizmetiyle sunulan bilgiler, 2003 yılından itibaren sigorta şirketleri tarafından yapılan kasko ve trafik sigortası hasar ödemeleri ile sınırlıdır.Kaza sorgulama hizmetinde trafik kazasına karışanların kendi aralarında tuttuğu Kaza Tespit tutanağı (KTT) bilgileri esas alınmıştır. Polis ve jandarma tarafından tutulmuş kaza bilgisi kayıtları bu hizmet kapsamında yer almamaktadır.Hizmetlerimizde sunulan bilgiler, tamamen sigorta şirketlerinin kayıtlarına dayanmaktadır. Bu bilgilere dayanarak yapılacak ticari işlemlerin sorumlululuğu kuruluşumuza ait değildir.Araştırma, Aracılık ve Danışmanlık kuruluşu olarak Alıcı ile; Satıcı ve servisler arasında sizin adınıza aracı göstererek verilen raporu size sunmaktayız.

 

ARAÇ GEÇMİŞİ SORGULAMA, motor no, yetkili servis kaydı, oto ekspertiz, oto ekspertiz, otoservis, otoEksper, servis, ekspertiz,plaka sorgulama,pert kaydı sorgulama, Plakadan sorgu,plakadan hasar sorgulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu