TÜVTürk Araç Muayene

Araç Muayene Randevu

Değerli ziyaretçimiz 0to alırken yaşadığınız sıkıntıları nasıl gideriyorsak oto aldıktan sonra meydana gelen sıkıntıları (oto muayene dahil) gidermeyi amaçlamaktayız. Buradan ücretsiz muayene için randevu alabilirsiniz.

Siz değerli ziyaretçilerimiz yanda verdiğimiz linkten randevunuzu ücretsiz alabilirsiniz. Araç muayenesi, araçların türüne, cinsine, kullanım şekline göre belirli zamanlarda yapılan bir sistemdir. Araç muayenesi, araçların cinsine ve kullanım şekline göre, zorunlu olarak yılda bir kez ya da iki yılda bir kez yapılmaktadır. Araç muayene işlemi Avrupa koşullarına uygun olarak Tüvturk araç muayene istasyonlarında yapılmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi nüfusun fazla olduğu illerimizde, araç muayene istasyonlarında yoğunluk yaşanmaması için istasyonların büyük bir kısmı sadece randevulu hizmet vermektedir.

Araç muayene sisteminde, randevulu hizmet veren istasyonlar, randevusuz hizmet veren istasyonlar, hem iki özelliği de bir arada sağlayan istasyonlar bulunmaktadır. Randevulu istasyonların amacı; zaman kaybını en aza indirerek hızlı ve düzenli bir şekilde araç muayene hizmetini yerine getirmektir. Bizim firmamızın amacı da, araç muayenesi öncesi, kapsamlı, teknik ve güncel bilgilerle randevulu çalışan istasyonlara, aracılık hizmeti vererek, sizin aracınızın muayenesi için istediğiniz istasyona, tarihe ve saate, araç muayenesi için randevunuzu almaktır.

Hizmet Şartlarımızı ve Gizlilik Politikalarımızı okuyup ve hizmeti kabul ederek Bizi arayarak, Sizlere detaylı bilgiler verip, güncel ve kapsamlı konularla, aracınızın cinsine göre, istediğiniz istasyona, tarihe ve saate randevunuzu alıyoruz. Web sitemizdeki araç muayenesi için randevu sayfasındaki irtibat telefonumuzu arayarak bizlere doğru ve eksiksiz olarak bilgi vererek yetkili personellerimiz en kısa süre içerisinde size aracılık hizmeti vererek randevu kaydınızı oluşturacaktır. Görüşme yaparken, yetkili personelimize aracınızla ve araç muayenesi ile her türlü bilmediğiniz ve öğrenmek istediğiniz konulardan sorularınızı yöneltebilirsiniz. Yetkili personellerimiz, size en kısa yoldan, teknik bir şekilde bilgi verecektir. İstasyona ilk defa gidiyorsanız, aracınızı muayene ettirirken yabancılık çekmeyeceksiniz.

ARAÇ MUAYENE iSTASYONLARI VE HİZMETLERİ

Egzoz Gazı Emisyon Ölçümünü tüm Araç Muayene İstasyonlarında yaptırabilirsiniz.(Sadece Muğla Marmaris istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmamaktadır.)Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm hizmeti Gezici Araç Muayene İstasyonlarında 09.11.2011 tarihi itibariyle verilmeye başlanmıştır.İstanbul Kavaklı İstasyonunda 14.12.2011 tarihi itibari ile Yola Elverişlilik Muayene hizmeti verilmeye başlanmıştır.İstanbul Pendik İstasyonu 3 Aralık 2011 itibari ile hafta içi 08:30 – 20:15, Cumartesi günleri ise 08:30 – 18:15 saatleri arası araç kabul etmeye başlamıştır.28.11.2011 tarihi itibari ile Bartın Merkez Araç Muayene İstasyonunda Egzoz Gazı Emisyonu ölçüm hizmeti verilmeye başlamıştır.İstanbul Orhanlı İstasyonu 1 Ekim – 31 Aralık 2011 arası hafta içi 08:30 – 20:15, Cumartesi günleri ise08:30 – 18:15 arası araç kabul edecektir. Yola Elverişlilik Muayene Hizmeti, 22 İl, 29 Araç Muayene İstasyonda verilmektedir.Randevulu hizmet hakkında81 ilde 144 istasyonda randevulu hizmet verilmektedir.18 istasyonda yalnızca randevu ile hizmet verilmektedir. En Son Güncellenen BilgilerLpg sızdırmazlık Belgesi, 1 ocak 2012 tarihi itibari ile hafif kusurlu belgeler arasına girmiştir. Lpg sızdırmazlık belgesi olmadan da aracınızı hafif kusurlu olarak muayene yaptırabilirsiniz. Yalnız lpg tankındaki tarih dört rakamlı olmak zorundadır. Örnek “2010 tarihi lpg tankında sadece 10 şeklinde yazıyorsa Makina Mühendisler Odasından Sızdırmazlık Belgesi almanız gerecektir. Fakat bu tarih 2010 şeklinde yazıyorsa Sızdırmazlık Belgesi olmadan istasyona gidebilirsiniz. Hafif kusurlu olarak aracınızı muayene yaptırabilirsiniz.Araç plakanızda TR yazısı olmadan da aracınızı hafif kusurlu olarak muayene yaptırabilirsiniz.

Yazar:Admin

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu