Araç sorgulamaHasar Sorgulama

Araba Hasar Sorgulama

Kıymetli ziyaretçilerimiz bu yazımızda Araba Hasar Sorgulama konusunda bilgi vermeye ve nereden nasıl araba hasar sorgulama yapacağınız konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

Araba Hasar sorgulama işlemi araç alacaklar veya aracını satacaklar hatta sahip oldukları araç hakkında bilgi edinmek isteyen kişiler için çok elzem olan bir sorgulama türüdür. Neden araba hasar sorgulama işlemi bu kadar önemlidir.Çünkü; günümüz dünyası ne yazık ki insanların birbirine olan güvenlerinin sıfıra indiği hatta öyle ki babanın oğluna, kadının kocasına, patronun işçisine  dahi güvenmediği veya güvenemediği bir ortam haline gelmiştir.

araba-hasar-sorgulama-icin-tiklayinizHaliyle bu ortamda otomotiv sektörü gibi dolandırıcılığın en çok döndüğü bir sektörde dikkatli olmamak, alınacak herhangi bir eşyada seçici olmamak veya 10 defa düşünüp 1 defa almamak her babayiğidin harcı olmasa gerek. Ne yazık ki çevremizden hep duymuşuzdur “Ya filan galericiye güvendim pert araç sattı, Filanın samimi tanıdığı hasarlı aracı bilerek satmış, aracı alalı 1 yıl oldu şahsa güvenerek almıştım ama satarken aracın boyalı ve hasarlı olduğunu öğrendim”.

Hatta otomotiv sektörü o kadar güvenilirliğini kaybetti ki 0 (sıfır) araç satın alıyorsunuz bir zaman sonra aracın kazalı veya boyalı olduğunu öğreniyorsunuz. Tanıdığım bir kişi otomotiv firmasının satış departmanında görevli ve dediği “Bize gelen sıfır araçlar şayet gelirken hasar alırsa ( boya veya kaporta hasarı) biz onu servisimizde yaptırıp sıfır diye satıyoruz.”Bunu söylerken ne diyeceğimi bilemedim ama 0 (sıfır) araç diye o aracı satın alan kişinin yerinde olmak istemezdim.

Bu sebepledir ki araç alırken yapılması gerekenlerin başında olmazsa olmaz olan Araba Hasar sorgulama işlemini mutlaka yaptırarak satın alacağınız veya satacağınız aracın tramer kayıtlarını yani Hasar geçmişi bilgilerini sorgulama yaparak öğrenmek olmalıdır.

Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıda verdiğimiz linki kullanmanız olacaktır. Saygı ve sevgi ile

ARABA HASAR SORGULAMA İçin Tıklayınız.

ONLİNE HASAR SORGULAMA

 

 

Kaynak:tramer-sorgulama - Kopya

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu